Děti dětem

Dne 10. 12. 2018 byla na naší škole ukončena sbírka děti dětem. Velmi si vážíme všech darů, které jste věnovali Dětskému centru (dříve kojeneckému ústavu) v Krči. Kromě věcných darů byla vybrána i finanční částka 6. 803,- Kč, za kterou byly zakoupeny pleny a jiné drogistické zboží. Věříme, že naše sbírka dětem pomůže.

Vánoce se blíží a s nimi i doba obdarovávání. Akce Děti dětem je již tradicí. Pomáhali jsme společně dětem, které nemají start do života jednoduchý a musí dny, měsíce, roky….. trávit v „kojeneckém“ ústavu v Krči.

Rádi bychom společně s našimi žáky a jejich rodiči pomohli i letos. Dovolujeme si tedy požádat o pomoc při sbírce materiální pomoci. Stejně jako v uplynulých letech bychom pomohli dětskými plenami č. 6 (menší nepotřebují), přebalovacími podložkami, přesnídávkami, pitíčky (velice je ocení, když jdou s dětmi někam ven), papírovými kapesníčky, toaletním papírem, vlhčenými ubrousky, hygienickými potřebami k péči o tělo, potřebami pro úklid (přípravky pro desinfekci prostor, úklidové prostředky, vonné závěsy do toalet a pro umístění do prostoru), dětskými trvanlivými pokrmy, hračkami a dětským oblečením (ve stavu, kdy lze věc darovat - nejlépe nepoužité).

18. - 22. dubna 2019

se konají 24. 4. od 17 hodin.

Stravné na květen 2019 uhraďte nejpozději do 25. 4.

Dubna 2019