STÁT OD STŘEDY 11. 3. 2020
AŽ DO ODVOLÁNÍ.

Mgr. Martina Lipárová

V Praze dne 10. 3. 2020

Informace v souvislosti se zákazem volného pohybu osob
Čeština English Русский Tiếng Việt Українська

Informace v souvislosti s opatřením MZ

Žádosti o ošetřovné se potvrzují od pondělí do středy 8 - 12 hodin.

Informace v souvislosti s opatřením MZ

Sdělujeme Vám doplňující informace ohledně mimořádného opatření MZ, které máme zatím k dispozici:
  • od 11. 3. 2020 se zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních (viz příloha).
  • mateřské školy zůstávají v provozu
  • opatření se týká i školských služeb poskytovaných v prostorách školy, tzn. školní družiny a školní jídelny (výdejny), nebude tedy zajištěna „sběrná“ družina ani pro nejnutnější případy
  • rodiče dětí do 10 let věku mohou čerpat ošetřovné, a to ve výši 60 % svého platu, pro tento účel v příloze přikládáme formulář ČSSZ „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy“ (druhý formulář je pro případ převzetí péče jiným oprávněným); tento formulář dle sdělení MPSV potvrzuje škola (ve dvou vyhotoveních) taktéž info ČSSZ pro rodiče a školy.

Opatření MZ
Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy.
info ČSSZ pro rodiče a školy.
Více informací na:
MZ ČR (odkaz na kontakty na krajské hygienické stanice)
MŠMT ČR
Hygienická stanice hl.m.Praha
Státní zdravotní ústav
MHMP

Upozorňujeme, že prostor před budovou školy byl označen jako místní komunikace III. třídy.

Prosíme o vyplnění dotazníku v Bakalářích, sekce Ankety.
Děkujeme.

V souvislosti s opatřením proti šíření koronaviru je školní jídelna do odvolání mimo provoz.
Dubna 2020