STÁT OD STŘEDY 11. 3. 2020
AŽ DO ODVOLÁNÍ.

Mgr. Martina Lipárová

V Praze dne 10. 3. 2020

Informace v souvislosti se zákazem volného pohybu osob
Čeština English Русский Tiếng Việt Українська

Informace v souvislosti s opatřením MZ

Žádosti o ošetřovné se potvrzují od pondělí do středy 8 - 12 hodin.

Školní poradenské pracoviště

V souvislosti se současnou epidemiologickou situací nabízíme tipy, jak psychicky zvládat současnou situaci, jak o této situaci můžete mluvit s dětmi, kontakty, kam se můžete obracet apod.

Koronavirus - jak to zvládnout, jak o tom mluvit s dětmi
Tipy pro posílení psychického zdraví + kontakty (pro rodiče)

Cílem školního poradenského pracoviště je poskytovat podporu žákům, rodičům i pedagogickým zaměstnancům školy s řešením vzdělávacích a výchovných situací ve škole i mimo ni.

Školní poradenské pracoviště tvoří výchovná poradkyně Mgr. Martina Lipárová a školní metodička prevence Mgr. Oldřiška Verbíková ve spolupráci se speciálními pedagogy, asistenty pedagogů a školním psychologem.

Snažíme se podporovat zdravý rozvoj žáků, zajišťujeme kariérní poradenství, primární preventivní program a pomáháme s individuálními vzdělávacími a výchovnými potřebami jednotlivých žáků. V rámci této činnosti spolupracujeme s externími institucemi, předně s Pedagogicko-psychologickou poradnou pro Prahu 1, 2 a 4.

Obracet se na nás můžete osobně v našich konzultačních hodinách nebo prostřednictví emailu.

Mgr. Martina Lipárová
(kariérní poradenství)
konzultace (po dohodě)
pátek 7,30 - 8,30, středa 13,00 - 15,30
liparova@zspolackova.cz
Mgr. Oldřiška Verbíková
(metodička prevence)
konzultace úterý  13,15 – 14,00 verbikova@zspolackova.cz

Koncepce kariérového poradenství

Upozorňujeme, že prostor před budovou školy byl označen jako místní komunikace III. třídy.

Prosíme o vyplnění dotazníku v Bakalářích, sekce Ankety.
Děkujeme.

V souvislosti s opatřením proti šíření koronaviru je školní jídelna do odvolání mimo provoz.
Dubna 2020