Třída 3. B

Školní rok 2018/2019

Třídní učitelka: Mgr. Libuše Matlachová

16.1. proběhne ráno od 7.00  sběr papíru.

Vážení rodiče a milé děti, přeji vám všem do roku 2019 jen to nejlepší a hlavně hodně zdraví. Na několik týdnů jsem se odmlčela vinou náhlé břišní komplikace, která mě upoutala na lůžko v nemocnici. Už jsem doma v rekonvalescenci a nabírám na vás nové síly. Na chvíli za mě budete mít náhradu, ale já už se na vás všechny těším. Libuše Matlachová

Děti si dnes vylosovaly kamaráda, kterému dají na vánoční besídce dáreček. Samozřejmě mohou obdarovat i jiného kamaráda nebo kamarádku. Jméno vylosovaného mají ve sdělení rodičům. Besídka bude 20.12. a 21.12. půjdeme do kina. Filmové představení uhradím všem z třídního fondu. Vaše třídní L. Matlachová

7.12. nás čeká fotografování na vánoční kalendář, tak přijďte do školy načančaní a v dobré náladě. Fotit se budeme všichni a kalendář si odnesete všichni domů. Pokud se vám pak bude líbit, přinesete za něj 270,- Kč. A pokud se vám nebude líbit, vrátíte ho nepoškozený zpátky. Tak ať nám to sluší!

5.12. Dnes k nám do třídy přišel překrásný anděl, tři čerti a Mikuláš. Přinesli nám nadílku a my jsme jim za to řekli básničku. A protože si nikoho do pekla neodnesli, patříme určitě mezi hodné třídy (i když v nebeské knize nějaký maličký hřích zapsaný byl). Byl to super den.

V pátek 30.11. nás čeká Den čepic a šál, proto nezapomeňte přijít zahaleni do hřejivé šáličky a čepice, aby nám to slušelo.

Vánoční jarmark se opravdu vydařil, děkuji všem rodičům a přátelům naší třídy za podporu a návštěvu u nás. Děti byly nadšené a večer si do poslední minutky užily. Těším se na další spolupráci. Vaše třídní učitelka Libuše Matlachová.

Vážení rodiče, srdečně Vás zvu na vánoční jarmark, který se bude konat 28.12. nejen u nás ve třídě mezi 16.00 a 18.00.. Současně proběhne ve vestibulu školy dražba perníkové chaloupky a adventního věnce a to od 16.30 hodin.

Milé děti, nezapomeňte, že 29. a 30.10. jsou podzimní prázdniny. Užívejte si volna a budu se na vás těšit zase ve středu 31.10. u nás ve třídě. Můžete přijít ve strašidelných maskách, protože bude halloweenské vyučování. Vaše třídní učitelka.

26.10. jsme měli projektové vyučování. Ve skupinách jsme vyráběli velké plakáty o našich oblíbených večerníčcích. Naši práci jsme ukázali i ostatním třídám a taky jsme se byli podívat na práci druhých tříd. Práce se nám povedly. Byl to hezký den. Paní učitelky nás pochválily.

25.10. přišel za námi do školy ježeček Žuchlík v rámci přednášky Nosí ježek jablíčka? Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého o jeho životě a mohli jsme si ho pohladit a pozorovat ho při krmení a jeho cupitání mezi námi. Moc se nám to líbilo!

Vzhledem k nekonání druhého kola voleb se v pátek 12.10. nepůjde do kina.

V pondělí máme den klobouků - kdo má doma nějaký hezký klobouček, může si ho přinést.

24.9. se na školním hřišti koná mezigenerační setkání ZÁŘÍME od 14 hod. Jste srdečně zváni.

19.9. zvu všechny rodiče na třídní schůzky od 17.00 hod.

Kroužky Mgr. Matlachové a pí Vaňkové se pro nemoc vyučujících nebudou do konce ledna konat.

Třídní učitelka třídy VII. B Mgr. Jitka Hlavová oznamuje:

v uvedené třídě bude realizován program zaměřený na podporu pozitivních vztahů mezi žáky a průzkum atmosféry ve třídě.

Realizátorem je PPP
(Dr. Marušková,
tel. 267997015, 727824028). Program je plánován na leden 2019.

musí proběhnout do 15. 2. 2019.

Stravné na únor 2019 uhraďte nejpozději do 25. 1.

Ledna 2019