Třída 4. A

Školní rok 2016/2017

Třídní učitelka: Mgr. Libuše Matlachová

Milé děti, besídkou jsme zakončili kalendářní rok 2016 a teď nás čekají vánoční prázdniny. Přeji vám všem krásné Vánoce, bohatého Ježíška a správný vstup do Nového roku. Sejdeme se ve třídě 3.ledna 2017. Také děkuji všem rodičům za spolupráci během roku a přeji jim krásné prožití vánočních svátků, hodně štěstí a zdraví. Vaše třídní Libuše Matlachová.

Ve čtvrtek 22.12. budeme mít ve třídě vánoční besídku. Každý si vylosoval kamaráda, kterému přinese dáreček pod stromeček. Nemusíme si nosit učení, jen pití, cukroví nebo svačinu a penál (abychom si mohli třeba kreslit). A samozřejmě si doma nesmíme zapomenout výbornou náladu.

9.12. jsme se fotili na kalendář, který bude stát 250,- Kč. Pokud si ho budu chtít koupit, přinesu peníze; pokud ho nebudu chtít, vrátím nepoškozený kalendář zpátky. Peníze bude paní učitelka vybírat, až přinesu fotky domů a rozhodnu se, jestli kalendář chci nebo ne.

7.12.2016 - Konečně jsme se dočkali Vánočního jarmarku! Důkladně jsme připravovali výrobky na prodej a trénovali jsme, jak naučit zájemce vyrábět skládaný vánoční stromeček. Všechno perfektně klaplo - přišla spousta rodičů, prodalo se hodně našich výrobků a my jsme si vydělali do třídního fondu penízky, které si určitě užijeme. Moc děkujeme všem návštěvníkům naší třídy za krásné odpoledne. Fotky z jarmarku máme v naší fotogalerii. Jarmark byl SUPER!

5.12. nás ve třídě navštívil Mikuláš s čerty a andílky. Protože jsme hodná a šikovná třída, přinesl každému z nás adventní kalendář a svého čokoládového dvojníka. Čerti se na nás vyřádili a pomalovali nám obličeje pekelnou černou barvou, ale to nám vůbec nevadilo. Bylo to moc fajn.

31.10.2016 - Dnes nás čekalo halloweenské vyučování. Všichni jsme přišli po prázdninách do školy řádně natěšení a oblečení do černooranžového nebo do strašidelných masek. Během dopoledne jsme si nakreslili a napsali češtinářského ducha, matematickou pavučinu s pavoučkem a při vlastivědě strašidelný hrad. Celé jsme si to slepili do velkého plakátu. K tomu nám svítily ve třídě tři krásně vyřezané dýně a došlo i na sladkosti. Také nás navštívila třída 8.A v parádních maskách. Zkrátka byl to suprový den. Ať žije HALLOWEEN!

V pondělí 24.10. se koná sběr papíru, kontejner bude přistaven ke škole v 7 hodin ráno.

19.10. proběhl ve třídě preventivní program Nekuřátka, kdy jsme si ve dvouhodinové sekci povídali o škodlivosti kouření. Zahráli jsme si také některé scénky, plnili jsme úkoly ve skupinkách a viděli několik fotografií dopadu kouření na lidský organismus. Po jejich shlédnutí určitě nikdo kouřit nechceme. Paní lektorka byla moc hodná a už se těšíme na další preventivní program.

Ve středu 21.9. se konají první třídní schůzky od 17.00 hodin v naší třídě. Mluvčí jednotlivých tříd se sejdou ve sborovně od 16.30 hodin. Srdečně zvu všechny rodiče. Libuše Matlachová

2.9.2016 Děti dostaly učebnice - prosím obalit. V pondělí a úterý 5.a 6. 9. máme 4 vyučovací hodiny do 11.45 hod. Od středy 7.9. se učí podle provizorního rozvrhu, který děti dostanou a od 12.9. bude stálý rozvrh. Přeji krásný víkend, vaše třídní.

Moji milí žáci a vážení rodiče, prázdniny nám opravdu končí a nový školní rok už klepe na dveře. Sejdeme se ve čtvrtek 1.9. v 8.00 hod. na jednu vyučovací hodinu v naší třídě 4.A. Mějte připravené informace, kdo půjde 1. a 2. 9. na oběd do jídelny nebo od kdy bude žák ŠJ navštěvovat. Letos pro nás nastává velká změna - ŠD z kapacitních důvodů budou navštěvovat jen žáci 1.-3. tříd, žáci 4. ročníků pouze na písemnou žádost rodičů (kde bude posuzována vzdálenost bydliště, sourozenci navštěvující naši školu nebo žáci speciálních tříd). Těším se na vás. Vaše třídní uč. Libuše Matlachová

02.07.2017 20:07

Webové stránky školy jsou v současné době upravovány. Děkujeme za pochopení.

22.05.2017 14:05

Poslední den na odhlašování stravného v tomto školním roce je čtvrtek 22.6. 2017.

Od 19.6. do 30.6. 2017 se bude vařit pouze jídlo č. 1.

Července 2017